Rohové sprchové kúty

Rohové sprchové kúty

Každý, kto sa snaží zariadiť svoju kúpeľňu stojí pred dilemou, ako riešiť sprchový kút. Možností je viacero, čo určite neuľahčuje rozhodnutie. Ľahšie to majú majitelia malých kúpeľní, ktorí sú výrazne obmedzovaný priestorom, a ich možnosti sú pomerne dosť obmedzené.

Pre malé kúpeľne, ktoré sa vyskytujú najmä v panelákových bytoch možno odporúčať rohové sprchové kúty. Takéto sprchy však môžu využiť aj všetci ľudia, ktorí chcú mať priestrannú kúpeľňu a chcú ušetriť nejaký ten priestor v kúpeľni.

Využívanie rohových priestorov je veľmi užitočné v každej miestnosti. Takto možno zužitkovať prirodzené nedostatky miestností s pravými uhlami. Umiestnením nábytku do rohov sa vždy šetrí drahocenný priestor.

Rohové sprchové kúty sú veľmi jednoduché. Využívajú dve vstávajúce steny kúpeľne. Ako oddelenie od zvyšku kúpeľne možno využiť vypuklé dvere alebo záves. Použitie závesu je lacnejšie, použitie dverí zase krajšie. V rohových sprchových kútoch možno použiť sprchovú vaničku alebo je možné zvoliť odtokové kanáliky, na ktoré sa kladú esteticky príjemné kovové rošty. Rohové sprchové kúty je možné stavať po častiach alebo je možné kúpiť hotový sprchový box. Takéto riešenie často ponúka aj veľmi príjemné masážne steny, ktoré okrem pohodlia prinášajú aj zdravotné benefity.

Môže vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.