Sprchové kúty Baumax

Sprchové kúty Baumax

Kúpa sprchových kútov je často zložitá. Sprchový kút musí presne zapasovať do konkrétnej kúpeľne. Rozhodovanie je ťažké. Stavba kúpeľne je rozhodnutie na  niekoľko nasledujúcich rokov. Sprchový kút nemožno len tak ľahko vymeniť. Bráni v tom cena sprchy a často aj nemožnosť robiť akékoľvek stavebné zmeny v kúpeľni bez veľkého búrania. Nakupovať sprchové kúty možno skutočne na mnohých miestach. Čím ďalej, tým viac sa stávajú populárne internetové obchody. Nakupovanie online je pohodlné a spravidla aj lacnejšie ako nakupovanie v klasických obchodoch.

Nie každému však vyhovuje nakupovať pomocou fotografií. Ak patríte do tejto kategórie ľudí, mali by ste skúsiť nejakú veľké klasickú predajňu, ktorá ponúka široký výber produktov. Veľmi populárny je napríklad Baumax.

Baumax je rakúsky hypermarket, ktorý predáva výrobky pre domácich  a majstrov. Okrem náradia nájdete v Baumaxe aj mnohé vybavenia do domácnosti. Baumax bol založený v roku 1976 a sídli v meste Kindber. Na Slovenku má Baumax celkov 15 predajní. V Baumaxe môžete nakupovať v Bratislave, v Košiciach, v Trnave, v Banskej Bystrici, v Nitre, v Martine, v Poprade, v Prešove, v Prievidzi a v Žiline, pričom v Bratislave má Baumax štyri predajne a v Košiciach dve.

Môže vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.