Záhradné sprchy

Záhradné sprchy

Počas horúcich letných dní množstvo ľudí inštaluje vo svojich záhradách bazény. Záhradné bazény sú nesmierne obľúbené najmä u detí, ktoré sú v nich schopné stráviť takmer celý deň. Pri takýchto radovánkach však je potrebné venovať pozornosť hygiene. Pri záhradných bazénoch platí vo všeobecnosti to isté ako u akýchkoľvek iných bazénoch. Pred vstupom do bazénu je potrebné sa osprchovať, aby sme do bazénu nepriniesli žiadne nečistoty, a po skončení kúpania je potrebné sa opäť osprchovať, aby sme si nejaké tie nečistoty z bazénu neodniesli.

Pri tomto sprchovaní nemusíte využívať sprchu v kúpeľni. Lepším riešením je inštalovať prenosnú záhradnú sprchu do blízkosti bazénu. Takto ušetríte množstvo času a dom zostane ušetrený od vody z bazénu.

Záhradné sprchy sú skutočne príjemným doplnkom záhrad. Nemusíte ich využívať iba na sprchovanie sa pred a po vstupe do záhradného bazénu. Záhradné sprchy môžu slúžiť aj ako vhodné osvieženie počas sparných letných dní.  Taká studená sprcha určite každého vždy poteší.

Záhradné sprchy sa napájajú na záhradné hadice. Zvyčajne obsahujú tzv. „rýchlospojky“, ktoré dokážu spojiť hadicu so sprchou v priebehu pár sekúnd.  Záhradne sprchy zvyčajne stoja na praktickej trojnožke a možno ich umiestniť viac-menej kdekoľvek.

Môže vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.